Világosító munkatárs álláslehetőség a Budaörsi Latinovits Színházban!

Dinamikusan fejlődő színházunk lendületes csapatába világosító munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • a színház előadásaival és próbáival kapcsolatos világítási feladatok ellátása
  • a próbákra és előadásokra a beállások, beszerelések elvégzése
  • a világítástechnikai eszközök megismerése, szakszerű használata
  • szakműhelyt nem igénylő kisebb karbantartási munkálatok elvégzése

Amit várunk:

  • világosítóként szerzett szakmai tapasztalat
  • ápolt, igényes megjelenés
  • megbízhatóság, pontosság, gyorsaság, rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • büntetlen előélet
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • alkalmazkodás a színház profiljából adódó kihívásokhoz

Előnyt jelent:

  • villamossági végzettség
  • erős / gyengeárammal összefüggésbe hozható tanulmány / munkatapasztalat
  • rugalmasság és terhelhetőség
  • számítógép és hálózat felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan időre szóló munkaviszony (részmunkaidős) változó munkarendben, előzetes beosztás szerint (a színház működéséből adódóan a munkavégzés történhet éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon is)
  • lendületes, fiatalos csapat, jó hangulat
  • stabil munkahely
  • a színház működési rendjéből adódóan jól tervezhető nyári szabadság

Munkába lépés megegyezés szerint.

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen dolgoznál a színház érdekes, változatos világában.

A jelentkezéseket kizárólag írásban, fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a  karrier@latinovitsszinhaz.eu e-mail címre várjuk.